Na Legii będzie najlepsza frekwencja od lat

redakcja

Autor:redakcja

10 sierpnia 2021, 11:01 • 1 min czytania

Reklama
Na Legii będzie najlepsza frekwencja od lat

Mecz z Dinamem Zagrzeb wzbudza wielkie zainteresowanie. Legia ma szansę wyeliminować najlepszego rywala od lat. Tak naprawdę trudno powiedzieć, kiedy ostatnio pokonała rywala, w starciu z którym nie byłaby faworytem, a wręcz wyeliminowanie go byłoby niespodzianką.

Reklama

Atmosfera na Legii powinna być dużym atutem legionistów w dzisiejszym meczu. Potrafi ponieść, kibice na pewno stworzą niepowtarzalne widowisko. Oby piłkarze stanęli na wysokości zadania i dorównali, bo jednak spokojniejsi jesteśmy o trybuny.

Jak informuje TVP Sport, według aktualnej sprzedaży biletów na Łazienkowskiej powinno być najwięcej kibiców od czasu meczu o mistrzostwo Polski z Lechią cztery lata temu. Wtedy na mecz przyszło 26 756 osób.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank