Kłopoty Barcelony z rejestracją nowych piłkarzy

redakcja

Autor:redakcja

10 sierpnia 2021, 14:54 • 1 min czytania

Reklama
Kłopoty Barcelony z rejestracją nowych piłkarzy

Dla kibiców Blaugrany to prawdziwy szok. Stracili Messiego, muszą sprzedawać zawodników, mają długi, byłym działaczom grozi więzienie. Teraz mają problemy z rejestracją nowych zawodników.

Reklama

Barca ma problem z rejestracją Depaya, Aguero, Garcii i Emersona do gry w La Liga. Aby to zrobić, konieczne jest spełnienie warunków finansowego fair play, a więc znowu – obniżenie wydatków. Laporta na ostatniej konferencji mówił, że trzeba – zejściem z kontraktów i transferami z klubu – zrobić 120 milionów euro miejsca.

Znając życie, w tej sprawie wszystko się ułoży. Finansowe fair play sobie, a fakt, by Barca mogła skorzystać z nowych graczy, sobie. Natomiast sam fakt, że z takimi kwestiami Barca ma problemy, pokazuje skalę jej finansowych kłopotów.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank