Juranović: – Zagraliśmy bardzo dobrze

redakcja

Autor:redakcja

10 sierpnia 2021, 23:21 • 1 min czytania

Reklama
Juranović: – Zagraliśmy bardzo dobrze

Legia Warszawa przegrała u siebie 0:1 z Dinamem Zagrzeb i pożegnała się z eliminacjami do Ligi Mistrzów. Josip Juranović uważa, że mistrz Polski pokazał się z bardzo korzystnej strony. 

Reklama

– Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, jestem dumny z drużyny, z tego jak to wszystko wyglądało. Popełniliśmy jeden błąd, który wykorzystało Dinamo, tak bywa. Myślę, że pokazaliśmy, jaką drużyną jest Legia, jak gra, co potrafi – stwierdził Juranović przed kamerami TVP Sport.

Josip Juranović popełnił kluczowy błąd. Nie wrócił za Bartolem Franjiciem, którego idealnym podaniem obsłużył Luka Ivanusec.

–  Mamy za sobą naprawdę niezły występ. Kreowaliśmy sytuacje. Co prawda nie zdobyliśmy bramki, ale musimy być dumni – zakończył Juranović. 

Legia zmierzy się więc ze Slavią Praga w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Jeśli wygra, zagra w fazie grupowej tych rozgrywek, jeśli przegra, wystąpi w fazie grupowej Ligi Konferencji.

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank