Dinamo prowadzi z Legią 1:0

redakcja

Autor:redakcja

10 sierpnia 2021, 21:31 • 1 min czytania

Reklama
Dinamo prowadzi z Legią 1:0

No niestety, Legia przegrywa w Warszawie z Dinamem Zagrzeb 0:1 po bramce Bartola Franjicia. 

Reklama

Wszystko zaczęło się od złego przerzutu Andre Martinsa w stronę Filipa Mladenovicia. Piłkarze Dinamo Zagrzeb napędzili kontratak, w którym prym wiódł Luka Ivanusec. Wielką robotę zrobił pięciokrotny reprezentant Chorwacji, poczynając od wyczekania, przez zejście do środka, po podanie do Franjicia.

Temu pozostało tylko wykończenie. Wykończenie, powiedzmy sobie, perfekcyjne. Okrutnie spóźniony był Josip Juranović.

Reklama

Na ten moment Dinamo Zagrzeb znajduje się w czwartej rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów, a Legia Warszawa spada do czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

Fot. TVP Sport

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank