Boniek krytykuje Messiego

redakcja

Autor:redakcja

10 sierpnia 2021, 22:42 • 1 min czytania

Reklama
Boniek krytykuje Messiego

Zbigniew Boniek w nieco enigmatyczny, ale bardzo wymowny sposób ocenił odejście Leo Messiego z Barcelony i podpisanie nowego kontraktu z PSG.

Reklama

Kończący swoją kadencję prezes PZPN napisał: „Zamiast płacz, łez, konferencji wystarczyło tylko powiedzieć – to mój dom, tu chcę grać, tutaj zostaję, dajcie mi tyle, ile możecie i temat zakończony. Proste. Po dwóch dniach już uśmiechy w nowej koszulce. Miał rację Niemen (śpiewając), że dziwny jest ten świat”. 

Z konferencji prasowej Joana Laporty i Leo Messiego wynikało, że zarówno Barcelonie, jak i Argentyńczykowi do samego końca zależało na podpisaniu nowego kontraktu w stolicy Katalonii. Faktem jest jednak fakt, że Leo Messi kilka dni po upadku tematu podpisania nowego kontraktu w Barcelonie, jest już zawodnikiem PSG. Zagra z numerem 30.

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank