Pożegnalna wiadomość Messiego

redakcja

Autor:redakcja

08 sierpnia 2021, 19:02 • 1 min czytania

Reklama
Pożegnalna wiadomość Messiego

Dzisiaj odbyła się konferencja pożegnalna z udziałem Leo Messiego. Pełna łez, wzruszających haseł. Wiele rzeczy Argentyńczyk powiedział, choć w przyszłości na pewno powie więcej. Teraz zamieścił wpis, oczywiście pełen smutku. Kibice Barcelony nie mają dzisiaj łatwo.

Reklama

– Chciałbym odejść w inny sposób, choć przypuszczam, że pożegnanie nigdy nie może być czymś miłym. Chciałbym kontynuować tutaj swoją przygodę. Robiłem wszystko, żeby tak było. Ostatecznie tak się nie stało. Chcę tylko podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli mi przez tyle lat w klubie. Podziękowania należą się również naszym kibicom, którzy dali mi całą swoją miłość. Starałem się ją oddać, oddając wszystko za tę koszulkę. Odchodzę, ale nie mówię żegnam, tylko do zobaczenia. Visca el Barça!!! – napisał na Instagramie Leo.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank