Według portalu „Sports Digitale” Kamil Jóźwiak znalazł się na celowniku Galatasaray. Zgodnie z doniesieniami tureckiego źródła Galatasaray złożyło już Derby County ofertę. Konkretna kwota nie padła, ale podobno nie odbiega od oczekiwań finansowych angielskiego klubu.
Warto dodać, że akurat ten turecki klub interesował się już Jóźwiakiem wcześniej. Wtedy, gdy był piłkarzem Lecha Poznań. Oczywiście na profilu Instagrama Polaka zaczeły pojawiać się komentarze tureckich kibiców. To nie byłby zły kierunek, zważywszy na to, że Derby będzie kandydatem do spadku z Championship. O dobre liczby w kolejnym sezonie może być trudno. Jóźwiak strzelił tylko jedną bramkę i zaliczył trzy asysty w 41 meczach.