Petković obawia się rewanżu z Legią

redakcja

Autor:redakcja

05 sierpnia 2021, 16:25 • 1 min czytania

Reklama
Petković obawia się rewanżu z Legią

Bruno Petković napsuł sporo krwi defensorom Legii Warszawa w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. To on strzelił jednego gola dla Dinamo Zagrzeb, choć na dobrą sprawę mógł i może nawet powinien kończyć to starcie z dubletem. Ostatecznie mecz skończył się remisem, a sam Petković uważa, że Dinamo w Warszawie czeka naprawdę trudna przeprawa. 

Reklama

– Wierzymy, że jesteśmy lepszym zespołem od Legii, ale wiemy, że w Warszawie będzie nam trudno. Czeka nas piekło i to przez bite dziewięćdziesiąt minut. Wiem, jak to jest, jak to działa. Kibice napędzają, dają energię, ale jesteśmy zespołem ogranym i doświadczonym, będziemy potrafili ograć tę presję – skomentował Bruno Petković. 

Rewanżowy mecz już we wtorek 10 sierpnia o 21:00 na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej.

Fot. Fotopyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank