Barcelona żegna Messiego

redakcja

Autor:redakcja

05 sierpnia 2021, 21:38 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona żegna Messiego

Chaos panuje w szeregach Barcelony. Tak to trzeba nazwać. Klub na wszelkie sposoby próbuje żegnać swoją legendę i wyjść z całej sytuacji z twarzą, ale wychodzi nieco… niezręcznie. 

Reklama

Barcelona wydała oświadczenie.

Pomimo osiągnięcia porozumienia między Barceloną a Leo Messim oraz wyraźnego zamiaru obu stron podpisania nowego kontraktu, nie może on zostać sformalizowany z powodów przeszkód ekonomicznych i strukturalnych – przepisy La Ligi. W tej sytuacji musimy ogłosić, że Leo Messi nie będzie dalej związany z Barceloną. Obie strony są głęboko rozczarowane, że oczekiwania i chęci zawodnika i klubu nie mogą zostać spełnione. Barcelona z całego serca dziękuje zawodnikowi za wielki wkład w rozwój instytucji klubu i życzy mu wszystkiego najlepszego w jego życiu osobistym i zawodowym. 

Brzmi, mhm, sucho, nawet mimo przyjaznego tonu. Barcelona wrzuciła też siedmiominutowy film pożegnalny.

Reklama

Joan Laporta ogłosił, że w piątek przed południem odbędzie się konferencja prasowa z jego udziałem.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank