Nocne starcie Dinama z Legią. Kibic z Polski w szpitalu

redakcja

Autor:redakcja

04 sierpnia 2021, 13:01 • 1 min czytania

Reklama
Nocne starcie Dinama z Legią. Kibic z Polski w szpitalu

Wczorajsza noc w Zagrzebiu nie należała do spokojnych. Miejscowi kibole wybrali się na nocne polowanie na fanów z Polski. Jak już informowaliśmy fani Dinama zaatakowali kibiców Legii Warszawa. Sebastian Staszewski informuje o tym, co z tego wynikło. Jeden z Polaków wylądował w szpitalu, a kilku kolejnych zostało deportowanych do kraju.

Reklama

Kibole z Chorwacji, którzy zaatakowali polskich fanów, mieli ze sobą race i inne „sprzęty”, których użyli w walce. Do starć doszło na ulicach Zagrzebia.

Sebastian Staszewski z portalu „Interia.pl” informuje o tym, że 10 Polaków zostało dziś deportowanych do kraju. Jeden z kibiców Legii Warszawa trafił z kolei do szpitala, ma złamaną kość biodrową. W starciu ucierpiało także otoczenie – zniszczono trzy auta, a pięć restauracji poniosło straty.

Reklama

cashback na start fuksiarz

fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank