Milan Dimun odszedł z Cracovii

redakcja

Autor:redakcja

03 sierpnia 2021, 18:17 • 1 min czytania

Reklama
Milan Dimun odszedł z Cracovii

Milan Dimun nie jest już piłkarzem Cracovii. Defensywny pomocnik przeniósł się na rodzimą Słowacje, gdzie będzie bronił barw obecnie dziewiątej ekipy tamtejszej ekstraklasy. 

Reklama

24-latek zasilił bowiem Dunajską Stredę, która brała też udział w eliminacjach do Ligi Konferencji. Słowacy przegrali jednak z Partizanem Belgrad – 0:1 i 0:2.

Tym samym Milan Dium zakończył swoją spektakularną przygodę na polskich boiskach. Do Cracovii dołączył w sezonie 2016/17, zaliczył 123 występy i miał udział w zdobyciu przez Pasy dwóch trofeów – Pucharu Polski oraz Superpucharu.

W bieżących rozgrywkach Ekstraklasy, Słowak ani razu nie zameldował się na placu gry.

Fot.FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank