Kieszek dołączy do Wisły?

redakcja

Autor:redakcja

02 sierpnia 2021, 13:56 • 1 min czytania

Reklama
Kieszek dołączy do Wisły?

Jak poinformował portal Interia Sport, Wisła Kraków jest coraz bliżej wzmocnienia rywalizacji na bramce. Jeśli tylko odejdzie Mateusz Lis – a coraz bliżej jego transferu do Turcji – Białą Gwiazdę wzmocni Paweł Kieszek.

Reklama

W ostatniej kolejce w bramce Wisły stanął młodziutki Mikołaj Biegański. Biegański pokazał talent, ale też nie popisał się przy bramce Adama Radwańskiego. Widać było, że może być z niego znakomity golkiper, ale granie nim tu i teraz byłoby ryzykowne. Nie dziwi więc, że Wisła rozgląda się za bardziej doświadczonym golkiperem.

O bardziej doświadczonego niż Kieszek byłoby trudno. To zawodnik, który kilkanaście lat temu wyjechał z Polski. Rozegrał blisko dwieście meczów w lidze portugalskiej. Był mistrzem kraju z FC Porto (rezerwowy bramkarz). Grał w Rodzie, w Estoril, W Vitorii, w Bradze, w Cordobie, w Maladze, a ostatnio w Rio Ave, gdzie miał okazję miedzy innymi bronić serię jedenastek przeciw Milanowi w eliminacjach Ligi Europy.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank