Janża przeprasza kibiców. „W tym meczu nie było nic pozytywnego”

redakcja

Autor:redakcja

02 sierpnia 2021, 10:29 • 1 min czytania

Reklama
Janża przeprasza kibiców. „W tym meczu nie było nic pozytywnego”

Górnik Zabrze fatalnie wszedł w sezon. Dwie zdecydowane porażki, nie pozostawiające złudzeń, kto zasłużył na trzy punkty. Nie dziwią nas więc słowa Erika Janży, który po prostu przeprasza za dyspozycję zabrzan.

Reklama

Erik Janża cytowany przez portal Interia Sport: O tym meczu nie można powiedzieć nic pozytywnego. Jest duże rozczarowanie. Z naszej strony to było słabe spotkanie, nic więcej nie można powiedzieć. Mogę tylko przeprosić kibiców, którzy w dużej liczbie stawili się na stadionie za to co się wydarzyło.

Janża powiedział też, że zespół Górnika musi grać przynajmniej o 50% lepiej. Jest u Janży wiara, że tak się stanie, ale ta miara też pokazuje skalę problemów Górnika. Na początek sezonu po prostu nie dojechali.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank