Crvena zvezda lub Sheriff potencjalnym rywalem Legii w Lidze Mistrzów

redakcja

Autor:redakcja

02 sierpnia 2021, 12:19 • 1 min czytania

Reklama
Crvena zvezda lub Sheriff potencjalnym rywalem Legii w Lidze Mistrzów

Legia poznała potencjalnego rywala w rundzie play-off o Ligę Mistrzów. Jeśli udałoby się jej wyeliminować Dinamo Zagrzeb, zagrałaby ze zwycięzcą pary Crvena zvezda – Sheriff Tyraspol.

Reklama

Sheriff startował od pierwszej rundy. Pokonał w niej albańską Teutę 5:0 w dwumeczu. W kolejnej wyeliminował armeński Alaszkert. Z kolei Crvena zvezda w minionej rundzie pewnie pokonała kazachski Kairat 6:2. Crvena ostatnio grała w Lidze Mistrzów w sezonie 18/19. Sheriff w sezonie 17/18 grał w fazie grupowej Ligi Europy. Wtedy w rundzie play-off pokonała właśnie Legię.

Mecze IV rundy zaplanowano na 17-18 i 24-25 sierpnia.

Pozostałe pary play-off:

Salzburg – Brondby
Cluj/Young Boys – Ferencvaros/Slavia
Malmo/Rangers – Olympiakos/Łudogorec

Reklama

Ścieżka ligowa:
Monaco/Sparta – Genk/Szachtar
Spartak Moskwa/Benfica – PSV/Midtjylland

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank