Polscy siatkarze poznali potencjalnych rywali w półfinale IO

redakcja

Autor:redakcja

01 sierpnia 2021, 18:37 • 1 min czytania

Reklama
Polscy siatkarze poznali potencjalnych rywali w półfinale IO

Polscy siatkarze poznali potencjalnych rywali w półfinale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni Vitala Heynena trafili do pierwszej części zestawienia i chyba nie mogą narzekać.

Reklama

Jeśli uda się pokonać reprezentację Francji, Biało-Czerwoni w półfinale zmierzą się ze zwycięzcami starcia Włochy – Argentyna. Faworyta tego spotkania wskazać trudno, szczególnie po ostatnim meczu w wykonaniu ekipy z Ameryki Południowej. Argentyńczycy rozbili USA 3:0, sprawiając, że Amerykanie wrócili do ojczyzny na tarczy.

W drugiej części drabinki znalazły się:

  • Japonia – Brazylia
  • Rosyjski Komitet Olimpijski – Kanada

Pierwszy ćwierćfinał zostanie rozegrany 3 sierpnia o 2:00 czasu polskiego.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank