Skorża: Spodziewamy się wzmocnień!

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2021, 09:46 • 1 min czytania

Reklama
Skorża: Spodziewamy się wzmocnień!

– Drużyna mentalnie wyglądała dobrze nawet w trudnych momentach. Cieszę się, że jako zespół wyglądaliśmy solidnie. Dużo pozytywnych rzeczy płynie po tym meczu – mówił trener Maciej Skorża po zwycięstwie Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze 3-1. Jego wypowiedzi spisała Interia. 

Reklama

– Cieszę się jednak, że odwróciliśmy losy meczu. Graliśmy agresywnie, byliśmy z piłką często na połowie Górnika i co bardzo ważne wyrównaliśmy jeszcze przed przerwą. Po przerwie szybko wyszliśmy na prowadzenie. Potem Górnik nas trochę przycisnął, było kilka niefrasobliwych zagrań z naszej strony, ale generalnie kontrolowaliśmy mecz – powiedział szkoleniowiec Lecha Poznań.

Kto wie, czy nie najważniejsze rzeczy, Skorża zostawił na koniec konferencji. Gdy zabrał głos m.in. w temacie wzmocnień.

– Nie chcę działać nerwowo. Wystawiam tych zawodników, którzy najlepiej wyglądali w okresie przygotowawczym i dali mi podstawę do tego, by na nich postawić. Nie chciałem robić rewolucji po pierwszym meczu, zwłaszcza że mecz z Radomiakiem przy lepszej skuteczności pewnie byśmy wygrali. Lada moment spodziewamy się wzmocnień i zawodników, którzy nam pomogą. Rywalizacja będzie duża, ta drużyna jej potrzebuje. Czas pracuje na naszą korzyść.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank