Podolski: Górnik to nie jest sam Podolski. Musi się palić!

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2021, 09:33 • 2 min czytania

Reklama
Podolski: Górnik to nie jest sam Podolski. Musi się palić!

– Ważne, żeby Górnik grał lepiej, bo te ostatnie dwa mecze nie wyszły tak jak miały. Jak mówię: Górnik to nie jest sam Podolski. Musi się palić. Tego dziś trochę brakowało- mówił przed kamerami Canal + Lukas Podolski tuż po przegranym przez zabrzan meczu z Lechem Poznań. Jego wypowiedzi spisał portal Gol24. 

Reklama

– Za mną dopiero dwa i pół tygodnia treningów. Wracam powoli do stuprocentowej formy. Dziś był pierwszy krok: 45 minut. Zobaczymy, jakie plany wobec mnie ma trener, muszę z nim o tym pogadać. Ważne, żeby Górnik grał lepiej, bo te ostatnie dwa mecze nie wyszły tak jak miały. Jak mówię: Górnik to nie jest sam Podolski. Musi się palić. Tego dziś trochę brakowało.

– Mam 36 lat, ale czuję się bardzo dobrze. Lubię ten stadion, kibiców, atmosferę. Nie tylko gra się o trzy punkty, ale też dla emocji. U nas na stadionie musi się palić! Widzieliśmy dziś błędy przy straconych bramkach, przy wyjściu do przodu. Brakowało ostatniej piłki, strzału. To jest do poprawki – dodał mistrz świata z 2014 roku.

– Przegraliśmy dwa mecze, ale sezon się nie kończy, jest długi. Musimy podnieść głowę do góry, zrobić analizę i skoncentrować się na następny meczu, który też będzie w Zabrzu – podkreślił Poldi.

 

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank