I liga: Puszcza zaczyna od wygranej

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2021, 20:11 • 1 min czytania

Reklama
I liga: Puszcza zaczyna od wygranej

Puszcza Niepołomice jest trzecią drużyną I ligą, która rozgrywki 2021/22 zaczęła od zgarnięcia kompletu punktów. Podopieczni Tomasza Tułacza na starcie sezonu okazali się lepsi od GKS-u Jastrzębie. 

Reklama

W Jastrzębiu spotkali się ze sobą sąsiedzi z ligowej tabeli w poprzednim sezonie. Puszcza po fatalnej wiośnie zakończyła go na 13. pozycji, a gospodarze dzisiejszego starcia finiszowali jedną lokatę niżej. Wydaje się jednak, że przed startem sezonu więcej w kierunku poprawy wyników zrobili ci pierwsi, sprowadzając między innymi Rafała Boguskiego, Diego Bardankę, Wojciecha Hajdę czy Emile Thiakane.

To miało swoje odzwierciedlenie na boisku. Goście wyszli na prowadzenie w końcówce pierwszej połowy po golu samobójczym Daniela Ferugi. Druga bramkę w 82. minucie strzelił Piotr Mroziński, czyli kolejny z nowych nabytków. GKS nie potrafił odpowiedzieć żadnym trafieniem.

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank