Oficjalnie: Lukas Podolski debiutuje w Ekstraklasie!

redakcja

Autor:redakcja

30 lipca 2021, 21:48 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Lukas Podolski debiutuje w Ekstraklasie!

Nadeszła wiekopomna chwila – Lukas Podolski po raz pierwszy pojawił się na boiskach Ekstraklasy! W poprzednim spotkaniu w Szczecinie były zawodnik reprezentacji Niemiec znalazł się poza kadrą meczową, ale trener Górnika Zabrze, Jan Urban, podjął decyzję, że w starciu z Lechem Poznań znajdzie się na ławce rezerwowych. Zastanawialiśmy się, czy wejdzie w końcówce rywalizacji, a tu proszę – od razu po przerwie pojawił się na placu gry. Niezależnie od jego aktualnej formy jest to bardzo duże wydarzenie dla naszej ligowej piłki.

Reklama

Górnik obiecująco rozpoczął spotkanie, przejął inicjatywę, udokumentował ją bramką na 1:0, ale im dalej w las, tym gra zabrzan wyglądała coraz gorzej. Jan Urban postanowił nie czekać, tylko zdjął z placu gry Alassanę Manneha, a w jego miejsce przy głośnej owacji licznie zebranych fanów na boisku pojawił się Lukas Podolski. Murawę opuścił również Filip Bainović, którego zastąpił 18-letni Adrian Dziedzic.

Tylko co z tego, że szkoleniowiec „Trójkolorowych” dokonał rotacji z przodu, skoro w tyłach jego podopieczni zachowali się karygodnie i Lech, za sprawą trafienia Mikaela Ishaka, wyszedł na prowadzenie.

Być może Podolski odmieni losy rywalizacji. Kto wie. Z tym że Górnik od 20. minuty statystuje rywalom.

fot. Newpisx

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank