Kadra w listopadzie pozostanie na Narodowym

redakcja

Autor:redakcja

30 lipca 2021, 16:53 • 1 min czytania

Reklama
Kadra w listopadzie pozostanie na Narodowym

Wreszcie. Wśród rozlicznych sygnałów powrotu do pełnej normalności po szalonym okresie pandemii – ten wydaje się dość symboliczny. Dziś UEFA podała lokalizacje listopadowych meczów reprezentacji Polski podczas eliminacji do Mistrzostw Świata w 2022 roku. Mimo pewnych obaw – jako stadion gospodarzy w meczu Polski z Węgrami figuruje PGE Stadion Narodowy w Warszawie. 

Reklama

Już wcześniej kadra wróci do swojego domu, bo na Narodowym mają się odbyć też wrześniowe i październikowe mecze, ale potwierdzenie tej lokalizacji również w listopadzie pozwala sądzić, że środowisko piłkarskie nie dopuszcza do siebie myśli o powrocie tych najcięższych chwil, gdy stołeczny obiekt został przemieniony w szpital. Jak pamiętamy – najcięższy okres przypadł na przełom 2020 i 2021 roku, więc pesymiści mogli pewnie zakładać, że i przełom 2021 i 2022 roku może nas dość ciężko doświadczyć.

Oczywiście wszystko jeszcze może ulec zmianie, wszystko jeszcze może się do tego czasu popsuć, ale na ten moment – wszyscy zakładamy, że jesień będzie w pełni normalna. A wobec tego – że kadra narodowa będzie grać na Stadionie Narodowym. Dla jasności dodajmy – 3 dni wcześniej reprezentacja pojedzie do Andory, gdzie zmierzy się z naszym grupowym rywalem na Estadi Nacional.

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank