Filip Modelski piłkarzem Bruk-Betu Termaliki

redakcja

Autor:redakcja

13 lipca 2021, 17:39 • 1 min czytania

Reklama
Filip Modelski piłkarzem Bruk-Betu Termaliki

Od rana krążą doniesienia o tym, że Bruk-Bet jest zainteresowany Dmytro Czyhryńskim, byłym zawodnikiem Blaugrany. Tymczasem klub z Niecieczy oficjalnie ogłosił, że Filip Modelski dołączył do ekipy „Słoni”.  28-letni obrońca związał się z nowym zespołem rocznym kontraktem zawierającym opcję przedłużenia o kolejny rok.

Reklama

Modelski występował ostatnio w Podbeskidziu Bielsko-Biała – w poprzednim sezonie zagrał w 23 spotkaniach ligowych. Reprezentował zespół „Górali” od sezonu 2018/19. W tej drużynie łącznie rozegrał 72 mecze, strzelił jedną bramkę zaliczył pięć asyst.

W przeszłości był zawodnikiem m.in:  Bytovii Bytów, Jagiellonii Białystok czy GKS-u Bełchatów. Ma na swoim koncie 108 występów w Ekstraklasie. 28-letni zawodnik zagrał jeden mecz w reprezentacji Polski. Było to w grudniu 2011 roku, towarzyskie spotkanie Polska – Bośnia i Hercegowina.

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank