Neymar do Messiego: „Ty sukinsynu, pokonałeś mnie!”

redakcja

Autor:redakcja

11 lipca 2021, 19:31 • 1 min czytania

Reklama
Neymar do Messiego: „Ty sukinsynu, pokonałeś mnie!”

Argentyna wygrała dzisiaj w nocy Copa America, a Messi wygrał swoje pierwsze trofeum z reprezentacją. To był moment historyczny, co wie każdy fan futbolu. Neymar zszedł po tym meczu jako przegrany, ale mimo to oddał hołd swojemu idolowi. Na boisku, a potem za pomocą posta na Instagramie.

Reklama

Wiadomość z postu na Instagramie:

„Porażka mnie rani, boli. To coś, z czym wciąż nie nauczyłem się żyć. Wczoraj, kiedy przegrałem, podszedłem uściskać największego i najlepszego piłkarza, jakiego kiedykolwiek widziałem, grając. Mojego przyjaciela i brata Messiego. Byłem smutny i powiedziałem mu: „Ty sukinsynu, pokonałeś mnie”. Jestem bardzo smutny z powodu tego, że przegrałem. Ale ten facet jest niesamowity. Mam wielki szacunek za to, co zrobił dla piłki nożnej. Za to, co zrobił dla mnie. NIENAWIDZĘ PRZEGRYWAĆ. Ale ciesz się tym tytułem, bo piłka nożna czekała na ten moment. Gratulacje, bracie.”

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank