Niedziela w Weszło FM: Kiedyś to było i Kierunek Tokio z Wojciechem Bartnikiem

redakcja

Autor:redakcja

20 czerwca 2021, 02:05 • 1 min czytania

Reklama
Niedziela w Weszło FM: Kiedyś to było i Kierunek Tokio z Wojciechem Bartnikiem

Niedzielę zaczniemy od audycji W ciemno, a zakończymy Hyde Parkiem z Wojciechem Hadajem! Na naszej antenie także mecze Euro 2020 i finał barażów o Ekstraklasę! Co jeszcze przygotowaliśmy w programie?

Reklama

9-10: W ciemno – Marcin Ryszka zaprasza słuchaczy na audycje w ciemno, w której razem ze swoimi gośćmi pokazuję, że bariery istnieją tylko w naszych głowach.

10-12: Dwójka bez sternika – O poranku przywitają was Monika Wądołowska i Adam Kotleszka. Poranek zdominuje mecz Polski z Hiszpanią, ale także porozmawiamy o niedzielnych spotkaniach.

12-14: Kiedyś to było – W 2007 roku, podczas kongresu UEFA w Cardiff, Michel Platini wyciągnął kartkę, ogłaszając, że Polska i Ukraina zorganizują Euro 2012. Pamiętacie klimat panujący przed mistrzostwami Europy? Zapraszamy w imieniu Kamila Kani, Leszka Milewskiego (Weszlo.com) oraz Bartosza Bolesławskiego (RetroFutbol.pl)!

14-15: Stan Euro – Paweł Paczul i jego goście w typowy dla siebie sposób omówią minione mecze Mistrzostw Europy!

Reklama

15-16: Kierunek Tokio – Gościem Kamila Gapińskiego będzie Wojciech Bartnik, ostatni polski medalista olimpijski w boksie – z Barcelony.

16-17: Hejt Park z Kanałem Sportowym (konferencja Kadry)

17-18: Studio Euro (prowadzenie: Wojciech Piela)

18-20: Włochy – Walia (Kamil Kania) / Szwajcaria – Turcja (Krzysztof Michalski)

Reklama

20:30-22:30 ŁKS – Górnik Łęczna (komentarz: Paweł Paczul, Kamil Gapiński)

23-24: Hyde Park – Na wasze telefony w niedzielny wieczór czekać będzie Wojciech Hadaj

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”