Mbappe i Neymar zostaną w PSG? „Jesteśmy optymistami”

redakcja

Autor:redakcja

25 kwietnia 2021, 10:35 • 1 min czytania

Reklama
Mbappe i Neymar zostaną w PSG? „Jesteśmy optymistami”

Leonardo, czyli dyrektor sportowy PSG, rozmawiał z „Canal Plus” przy okazji ligowego spotkania z Metz. Brazylijczyk odpowiadał na najważniejsze pytania, które zadają sobie fani paryskiej drużyny, czyli te dotyczące przyszłości Neymara i Kyliana Mbappe. Zdaniem Leonardo w obydwu tematach można mieć optymistyczne myśli. Przynajmniej jeśli kibicuje się zespołowi z Paryża, bo obaj piłkarze mają zostać w PSG.

Reklama

– Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy optymistami. Kylian Mbappe ma jeszcze rok kontraktu w PSG, więc przyjdzie czas na podjęcie decyzji. Dziś skupiamy się na tym, co dzieje się na boisku – rzucił Leonardo zapytany o Francuza. Dodał także, że obydwie strony „wiele razem osiągnęły”. Dyrektor sportowy PSG w podobnym tonie wypowiedział się na temat przyszłości Neymara. – Wszyscy znacie nasze intencje w jego sprawie. Nie potrzebujemy pośpiechu. Nasze relacje są wspaniałe, więc chcemy, żeby został z nami na dłużej.

Przypomnijmy, że kontrakt Brazylijczyka także wygasa w czerwcu 2022 roku. Wokół obydwu zawodników co chwilę narastają plotki transferowe. Wśród potencjalnych nowych pracodawców gwiazd PSG najczęściej wymienia się Real Madryt. W przypadku Neymara sporo mówi się także o potencjalnym powrocie zawodnika do Barcelony.

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank