W Bułgarii karny przemienił się w bijatykę (wideo)

redakcja

Autor:redakcja

14 kwietnia 2021, 09:29 • 1 min czytania

Reklama
W Bułgarii karny przemienił się w bijatykę (wideo)

Iście dantejskie sceny rozegrały się w meczu juniorów w Bułgarii. Karny przemienił się w bijatykę, w której udział wzięli nie tylko wszyscy piłkarze z boiska, ale też część rezerwowych i sztabów. 

Reklama

Akcja miała miejsce podczas spotkania U-17 pomiędzy drużynami Sokola Markovo i Chernomorets Burgas. Dziać zaczęło się po kontrowersyjnym karnym i golu dla jednej z drużyn.

Obczajcie sami.

Nas chyba najbardziej urzekło zachowanie gościa w granatowo-niebieskim dresie, który wbiegł na boisko z ławki. Facet to zakapior pierwszej klasy. Przebiegł kilkadziesiąt metrów. Wbiegł w tłumek. Z kamienną twarzą wymierzył niezdarnego kopniaka, po czym, jakby nigdy nic, wrócił sobie tzw. świńskim truchtem na ławkę rezerwowych, skąd przybiegł. No i, co chyba najważniejsze, nie dostał za to żadnej kary.

Reklama

Zbrodnia doskonała.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank