Neymar: – To był wspaniały mecz

redakcja

Autor:redakcja

14 kwietnia 2021, 10:11 • 1 min czytania

Reklama
Neymar: – To był wspaniały mecz

PSG awansowało do półfinału Ligi Mistrzów, a po meczu dużo mówiło się o radości Neymara i Leandro Paradesa, która mocno zirytowała przechodzącego obok Joshuę Kimmicha. Po wszystkim wydarzenia wtorkowego wieczoru skomentował brazylijski gwiazdor paryskiego klubu.

Reklama

– To śmieszne, bo nie świętowałem specjalnie, żeby w niego wpaść. Chciałem przytulić się z Leo, a skończyło się, że świętowałem również razem z Kimmichem. Zbliżyło nas przeznaczenie – mówił Neymar – wcześniej powiedział przecież, że ich drużyna była lepsza, że wygrają. Był pewien, że przejdą do półfinału. No cóż. 

Reklama

– Podczas losowania powiedziałem kolegom z drużyny, że zmierzymy się z Bayernem i tak się stało. Powiedziałem im, żeby byli spokojni, że jesteśmy przygotowani. Musieliśmy pokazać, że możemy to zrobić. To był wspaniały mecz, mimo że przegraliśmy, graliśmy lepiej – spuentował Neymar.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank