Kwekweskiri: – Wyżej cenię asysty od goli

redakcja

Autor:redakcja

14 kwietnia 2021, 15:15 • 1 min czytania

Reklama
Kwekweskiri: – Wyżej cenię asysty od goli

W meczu z Legią Warszawa, Nika Kwekweskiri pierwszy raz wyszedł w pierwszym składzie Lecha Poznań i wypadł naprawdę bardzo przyzwoicie, wyróżniając się spośród jakościowej ubogości tego spotkania. W rozmowie z klubową stroną Kolejorza, Gruzin opowiedział o swoich początkach w poznańskim klubie. 

Reklama

– Jestem typem gracza zespołowego, od zawsze wyżej ceniłem sobie asysty niż gole, które później przekładały się na wynik drużyny – przedstawił się na sam początek.

Nika Kwekweskiri przyszedł do Lecha w trudnym momencie. Kolejorz słabuje w tabeli i ma zaledwie iluzoryczne szanse na zajęcie miejsce na podium Ekstraklasy.

– W tym momencie najważniejsze dla nas są punkty, bo chcemy odzyskać zaufanie naszych fanów. Na szczęście przed nami jeszcze kilka spotkań, musimy się przed nimi odpowiednio skoncentrować i spróbować wygrać wszystkie, żeby zakończyć ten sezon w lepszych nastrojach i spróbować zapomnieć dzięki temu o wszystkich złych rzeczach, które przytrafiły nam się po drodze – spuentował Kwekweskiri, który dodał też, że dosyć łatwo i naturalnie zaaklimatyzował się w Polsce.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank