„Chcę opuścić latem Pogoń”

redakcja

Autor:redakcja

14 kwietnia 2021, 19:41 • 1 min czytania

Reklama
„Chcę opuścić latem Pogoń”

David Stec był przez długi czas pierwszym wyborem Kosty Runjaicia, ale ostatnio przepadł kompletnie. Wiosną Austriak nie pojawił się na boisku ani razu. W wywiadzie z „Kronen Zeitung” stwierdził wprost, że opuszcza Pogoń po sezonie.

Reklama

Kiedy przestajesz grać, nie jest łatwo. Zdecydowałem, że potrzebuję czegoś nowego i chcę opuścić klub latem – mówił w wywiadzie dla austriackiej prasy.

Możliwy jest powrót Steca do austriackiej Bundesligi, którą określił jako „bardzo dobry adres” ewentualnego transferu. Stec przegrał rywalizację z Bartkowskim, który gra rundę życia i Stolarskim, który został ściągnięty zimą i wciąż musi czekać na to, by stać się podstawowym zawodnikiem. Jego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu.

Na temat wywiadu Steca wypowiedziął się Kosta Runjaić: – Co do Davida, to czytałem jego wypowiedź dla austriackich mediów. Sami często też rozmawiamy ze sobą. Moim zdaniem ma prawo rozmawiać z mediami. Rozumiem jego wypowiedź. W jego sytuacji nic się nie zmieni. Jest ważnym zawodnikiem naszej drużyny, można na niego zawsze liczyć. Do ostatniej sekundy sezonu z pewnością da z siebie wszystko. Nie wysyłam piłkarzy do drugiej drużyny. Nie jest to potrzebne, ani na to nie zasłużył.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank