West Ham wygrał z Wolverhampton i wyprzedził Chelsea

redakcja

Autor:redakcja

06 kwietnia 2021, 00:04 • 1 min czytania

Reklama
West Ham wygrał z Wolverhampton i wyprzedził Chelsea

West Ham z Łukaszem Fabiańskim w bramce pokonał na wyjeździe Wolverhampton i nadal walczy o Ligę Mistrzów. Gdyby sezon skończył się teraz, „Młoty” by się w niej znalazły, bo wyprzedziły w tabeli Chelsea i zajmują czwarte miejsce. 

Reklama

Kolejny świetny mecz rozegrał Jesse Lingard, który strzelił gola, zaliczył asystę i miał duży udział przy kolejnej bramce. Wypożyczony z Manchesteru United pomocnik w ośmiu ligowych występach dla londyńskiego zespołu uzbierał aż sześć goli i cztery asysty.

West Ham prowadził już 3:0, ale „Wilki” ambitnie walczyły do końca. Łukasz Fabiański przy pierwszej straconej bramce nie miał szans, przy drugiej dał się pokonać uderzeniem w dalszy róg. Było ono sygnalizowane i jednocześnie bardzo precyzyjne, więc trudno mieć do Polaka większe pretensje.

Wolverhampton – West Ham 2:3 (1:3)
0:1 – Lingard 6′
0:2 – Fornals 14′
0:3 – Bowen 38′
1:3 – Dendoncker 44′
2:3 – Fabio Silva 68′

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank