Laporta zamierza ściągnąć do Barcelony Augero

redakcja

Autor:redakcja

04 marca 2021, 11:37 • 1 min czytania

Reklama
Laporta zamierza ściągnąć do Barcelony Augero

W Barcelonie zrobił się kosmiczny burdel organizacyjny. Powstały ogromne długi, klub stracił tożsamość i pozycję na arenie międzynarodowej, a Josep Maria Bartomeu, były prezydent klubu, został zatrzymany. Wkrótce odbędą się wybory nowego prezydenta. Faworytem jest Joan Laporta, który zamierza ściągnąć na Camp Nou Sergio Aguero.

Reklama

To jedna z obietnic, którą chce kupić sobie zaufanie socios Barcelony. Aguero będzie latem do wyjęcia za darmo, bo kończy mu się kontrakt w City, które nie za bardzo wie, co z Argentyńczykiem zrobić. Kun gra w tym sezonie niewiele (zdrowie nie pomagało) i nie zdobył jeszcze żadnego gola. Manchester City ma z nim wprawdzie rozmawiać o nowym kontrakcie, ale jeszcze nie jest jasne, jaki pomysł miałby na niego angielski klub.

Dlatego zyskać może Barcelona. Joan Laporta walczy w wyborach z Victorem Fontem i Antonim Freixą. Aguero, będący dobrym kumplem Messiego, może okazać się mocnym argumentem w dyskusjach o pozostaniu samego Leo. Laporta deklaruje dość odważnie: – Mam świetne relacje z Leo, rozważy każdą moją propozycję. Jestem przekonany, że jeśli wygra ktoś z pozostałych kandydatów, Messi opuści Barcelonę.

Joan Laporta piastował już urząd prezydenta Barcelony w latach 2003-2010.

źródło: goal.com

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank