Często o zwycięstwie nie przesądzają same umiejętności zawodników, idealna taktyka, atut własnego boiska, a odpowiednie przygotowanie zdrowotne. Natura i nasze ciało wiele razy bywają bezwzględne. Aby na sam koniec wszyscy piłkarze byli wzorowo przygotowani i gotowi, trzeba leczyć ich urazy i zapobiegać przed następnymi. Nie ma znaczenia, czy to chodzi reprezentację narodową, czy o zespół A-klasowy. Każdy pracuje na podobnym organizmie. Z tych powodów nawiązaliśmy współpracę z warszawską kliniką Return To Play.

Witamy nowego sponsora KTS-u, klinikę Return To Play

W naszej krótkiej, półtorarocznej historii, lista kontuzjowanych zawodników ociera się o rekord. Już dwukrotnie straciliśmy kapitana Michała Madeja, teraz świeżo po zerwanych więzadłach jest Damian Sawicki i Daniel Żórawski. Problemy ze zdrowiem miał również Łukasz Kominiak. Kilka razy te absencje oznaczały wykluczenie w najważniejszych momentach.

Mówimy dość. Kilka tygodni temu do sponsorskiego grona dołączyła klinika Return To Play.

– Jesteśmy grupą pasjonatów. Połączyliśmy siły ortopedów, fizjoterapeutów, trenerów od przygotowania motorycznego, psychologów i dietetyków. Współpracuje z nami wiele osób. One mają wam, jako drużynie, dać pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa w dziedzinie medycyny, rehabilitacji i regeneracji. Każdy pacjent jest nam znany. Pracujemy z olimpijczykami, mistrzami świata, ale również amatorami. Co do wszystkich mamy jeden cel – powrót do gry – tak o klinice opowiada doktor Jakub Jabłoński.

Podopieczni Kamila Pawlaka oraz Oskara Śliwowskiego regularnie chodzą na zajęcia z jogi dla sportowców. Z początku może wydawać się to niepotrzebne, ale tego typu ćwiczenia dają naprawdę wiele, co zresztą wytłumaczył Daniel Ciechański, nasz napastnik:

– Jesteśmy narażeni na wiele urazów. Każdy z nas miał wiele operacji czy kontuzji mięśniowych. Joga powoduje, że nasze ciało jest bardziej rozluźnione. To działanie prewencyjne, czyli zapobiegawcze. Dzięki współpracy z kliniką Return To Play mamy możliwość korzystania z różnych zabiegów. Nie ukrywam, że przyjeżdżam tutaj z chłopakami dwa razy w tygodniu. Można się śmiać, że to tylko A klasa, ale piłka idzie do przodu. Jeśli mamy szansę korzystać z takich dóbr, to czemu nie?

Do rundy wiosennej przygotujemy się pod okiem Jakuba Jabłońskiego, Szymona Gutowskiego i spółki. Miejmy nadzieję, że w czerwcu wjedziemy do ich kliniki z szampanem w celu świętowania awansu do okręgówki.

Witamy Return To Play w gronie sponsorskim KTS-u Weszło!

Najnowsze

Suche Info

Polak podbija USA. Świetne wyniki sprzedaży koszulek Karola Świderskiego

redakcja
Weszło

QUIZ LIVE OD 18:30: WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ

Paweł Paczul
Suche Info

Media: Posada Erik ten Haga w Manchesterze United jest niezagrożona

redakcja
2
Suche Info

Klopp domaga się powtórzenia meczu Tottenham – Liverpool

redakcja
4
Weszło

Zastaw się, a postaw się. Jak Galatasaray wróciło do Europy

Mateusz Janiak
Suche Info

Kolejny klub nie chce kibiców Wisły Kraków na swoim stadionie

redakcja
19

KTS

Weszło

KTS Weszło z nowym sponsorem. Nadchodzi złota era IV-ligowca

redakcja
47
KTS

Krok czwarty. Przełomowy sezon w historii KTS-u Weszło

Patryk Fabisiak
83
KTS

Czas na odwet. KTS Weszło gra z Polonią II Warszawa

redakcja
Fuksiarz

Na co stać KTS Weszło w sezonie 2022/23? Oferta specjalna Fuksiarza!

redakcja
12
KTS

Spotkanie z Michniewiczem, trening pod okiem byłych reprezentantów. Lato w mieście!

redakcja
29
Weszło

Jakub Kosecki blisko KTS Weszło. Kto jeszcze może trafić do klubu?

redakcja
80