Liga Minus 8. kolejka 19/20. Trenerzy z wozu, piłkarzom lżej. Arboleda, wróć

redakcja

Autor:redakcja

16 września 2019, 17:14 • 1 min czytania

Reklama
Liga Minus 8. kolejka 19/20. Trenerzy z wozu, piłkarzom lżej. Arboleda, wróć

No siedzimy i gadamy. Tym razem bez Marzeny, gdyż jej nie ma. Ale był za to Jan Łoś – i to w wyjściowym składzie. Pogadalim sobie o tym, że piłkarzom lepiej idzie, gdy zwolnią im trenerów, a kolejnych nie zatrudnią. Że Legii z Jagiellonią nie można było oglądać. Że Płacheta rośnie jak na drożdżach. A te szalone dyskusje odbył się w składzie: Białek Jakub, Kowalczyk Wojciech, Paczul Paweł i Rokuszewski Mateusz. Tak to było.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama