Alonso wybiera po swojemu, jak zwykle

redakcja

Autor:redakcja

24 listopada 2017, 10:09 • 1 min czytania

Reklama
Alonso wybiera po swojemu, jak zwykle

Xabiego Alonso uznajemy za jednego z lepszych defensywnych pomocników w tym wieku i chyba mało kto nie podzieli naszej opinii. Jego braki było widać na każdym kroku. Jednak typowy przecinak to nigdy nie był, bo swoje robił i z tyłu i z przodu. Dziś przypominamy jego strzał z Manchesterem City.

Reklama

Xabi zawstydzał wszystkich boiskową inteligencją, klasą i elegancją. Jeśli były trzy możliwe opcje, to Alonso znajdował czwartą, która zwykle okazywała się najlepsza. Tak właśnie zrobił w meczu z Manchesterem City.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
0
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
2
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Weszło

Reklama