Jeżeli jesteś jedną z osób, które irytowały się przed telewizorem w niedzielny poranek patrząc na nieudolność ludzi, którzy nie potrafili utrzymać się na lianie lub mieli problem z ujeżdżaniem strusia – to jest twoja chwila prawdy. Nareszcie po tylu latach możesz pokazać wszystkim, jak się gra!

Telewizyjny Hugo powraca – uratuj Hugolinę razem z ComeOn!

A dodatkowo możesz wyciągnąć za to niemałą kasę i wcale nie musisz tkwić przy telefonie stacjonarnym, wyginając przy tym szyję do granic możliwości, próbując zobaczyć coś w oddalonym o dobre parę metrów telewizorze. Wystarczy laptop lub urządzenie mobilne. Gra wydana przez Play N’ Go graficznie nawiązuje do programu telewizyjnego w którym Hugo musiał uwolnić swoją rodzinę z rąk złej czarownicy Scylii.

Hugo

Krótki opis bonusów, jakie pomogą Wam uratować Hugolinę i wygrać sporo kasy:

Scylla (darmowe spiny) – po trafieniu 3 symboli złej czarownicy, otrzymuje się darmowe spiny, do wyboru są trzy opcje: 5, 10 lub 15 darmowych spinów. Jest tu jednak pewna sztuczka: pojawiające się tutaj symbole Hugoliny wypłacają różne kwoty w zależności od ilości wybranych spinów. Najwięcej żetonów za symbol można uzyskać przy wyborze 5 spinów, a najmniej na 15. Wybierz mądrze!

Hugo (symbol Wild) – zastępuje wszystkie inne symbole oprócz bonus i scatter. Hugo pomnaża wygrane  – pięć symboli może zwiększyć wygrane nawet pięciokrotnie!

Symbol skrzyni – otrzymanie 3 symboli spowoduje uruchomienie gry bonusowej w której należy wybrać odpowiednie drzwi aby dotrzeć do skarbu. Uważaj jednak na Don Kroko – może cię złapać i wykopać za drzwi!

Hugobonus

ComeOn ułatwia rozpoczęcie zabawy i oferuje bonus 25 zł na start, całkowicie za darmo. Co zrobić aby go otrzymać?

1. Załóż konto na ComeOn (oferta tylko dla nowych użytkowników, KLIKNIJ TUTAJ)

2. Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy „weszlo”

3. Po rejestracji zweryfikuj swój numer telefonu i odbierz 25 zł z zakładki Dostępne Bonusy!

Możesz poczuć smak dzieciństwa, a przy tym dorzucić solidną dawkę środków do miesięcznego budżetu i to nawet bez ryzykowania pieniędzy. Prawda, że pięknie?

Hugo puka w ekran, nie ma co zwlekać!