Nagroda publiczności Weszło – kolejne nominacje (sonda)

redakcja

Autor:redakcja

19 grudnia 2015, 10:33 • 1 min czytania

Reklama
Nagroda publiczności Weszło – kolejne nominacje (sonda)

Wczoraj ogłosiliśmy konkurs na nagrodę publiczności (KLIK), którą przyznamy podczas Gali Weszło (poniedziałek od 17:30 na Weszlo.com), po czym otrzymaliśmy od was setki mejli, telefonów i listów. Przybyło także kilka gołębi pocztowych. Tym samym jesteśmy zmuszeni uznać wczorajsze głosowanie za półfinał i zaprezentować kolejne nominacje. Przypominamy, że wybieracie najbardziej spektakularną akcję rundy. Tym razem do głosu doszli legioniści oraz Michał Przybyła, który… wyjątkowo wcielił się w rolę demaskatora braku umiejętności u rywali. Zapraszamy do głosowania, do komentowania wyboru pod hashtagiem #WeszłoGalowo oraz oczywiście do przybycia na poniedziałkową galę.

Reklama

Nominowani do nagrody za najbardziej spektakularną akcję rudny (drugi półfinał):

1) Roberto Carlos z Lublina

2) Brazylijski Panenka z Krakowa

Reklama

3) Michał Kucharczyk

4) Krzysztof Baran

Reklama

5) Duet Rzeźniczak-Kuciak

6) Gergo Best

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie