Nooo, dobrze, że „pan od WF” przejrzał na oczy. Jutro przecież mecze o 17 i jak tak patrzymy przez okno, to przynajmniej na razie pogoda wybitnie nie dopisuje do gry w piłkę…
Reklama
05 maja 2012, 11:31 • 1 min czytania
Nooo, dobrze, że „pan od WF” przejrzał na oczy. Jutro przecież mecze o 17 i jak tak patrzymy przez okno, to przynajmniej na razie pogoda wybitnie nie dopisuje do gry w piłkę…