Nie wiemy, czy ten Sakaliev jest jeszcze testowany w Arce, czy już nie, ale prosimy jakikolwiek klub ekstraklasy o zakontraktowanie tego gościa. Może nie będzie lepiej, ale na pewno weselej.
Reklama
09 września 2009, 11:46 • 1 min czytania
Nie wiemy, czy ten Sakaliev jest jeszcze testowany w Arce, czy już nie, ale prosimy jakikolwiek klub ekstraklasy o zakontraktowanie tego gościa. Może nie będzie lepiej, ale na pewno weselej.