Gdzie zagramy z Irlandią Północną?

redakcja

Autor:redakcja

08 czerwca 2009, 14:02 • 1 min czytania

Reklama

Mecz z Irlandią Północną jednak nie odbędzie się w Szczecinie, a to dlatego, że nikt nie chce tam zbudować trybuny dla VIP-ów i dziennikarzy. Rozpisano przetarg, ale nikt się nie zgłosił. Teraz jest już za późno.
PZPN ma więc problem, bo…

Reklama

Stadion Legii – w remoncie
Stadion Lecha – w remoncie
Stadion Wisły – w remoncie
Stadion Śląski – w remoncie

Co nam zostaje? Kielce i Bydgoszcz, o ile Irladczycy nie udowodnią, że trasa Poznań – Bydgoszcz lub Kraków – Kielce zajmie więcej niż dwie godziny.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Weszło

Reklama