Koniec strajku w ŁKS – będą grali z Górnikiem

redakcja

Autor:redakcja

05 maja 2009, 15:04 • 1 min czytania

Reklama

Piłkarze فKS zakończyli strajk ostrzegawczy, bo osiągnęli cel. Dzięki zamieszaniu, jakie wywołali, Daniel Goszczyński zgodził się wpuścić do klubu nowego udziałowca, Grzegorza Klejmana. To oznacza, że przyszłość łódzkiego klubu zaczyna wyglądać trochę bardziej optymistycznie.
Mecz z Górnikiem Zabrze więc się odbędzie. Zamieszanie nie powinno mieć wpływu na formę zawodników فKS, bo opuścili tylko jeden trening, który i tak miał być rozbieganiem.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Weszło

Reklama