Zahorski: – My i burdele? Powiedzcie to juniorom!

redakcja

Autor:redakcja

02 maja 2009, 13:46 • 1 min czytania

Reklama
Zahorski: – My i burdele? Powiedzcie to juniorom!

Nie wiemy, co się dzieje w Górniku Zabrze, ale to chyba jakaś Sodoma i Gomora! Kibice KSG zaapelowali do piłkarzy, aby w najbliższym czasie odpuścili sobie łażenie po dyskotekach i domach publicznych (czyli korzystania z usług prostytutek – pisząc wprost). Jak kibic (albo kibicka, hehe) takiego delikwenta spotka, to powinien koniecznie wszystkich o tym poinformować.
Głos zabrał nasz ulubieniec Tomasz Zahorski. I powiedział: – Takie teksty powinny być kierowane do juniorów. Nie jesteśmy dzieciakami, zdajemy sobie sprawę, w jakiej sytuacji jest Górnik i o co walczymy. Nie potrzebujemy takiej „troski” i szpiegowania. Rozumiem kibiców, którzy chcą pomóc, ale niech lepiej każdy się skupi na tym, co od niego zależy. My na grze, a nasi fani na dopingu.

Reklama

Jezu, takie teksty do juniorów?! Juniorzy Górnika chodzą po burdelach i upijają się w dyskotekach? Wow. Pewnie co drugi junior w kraju właśnie marzy o transferze do Zabrza:)

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Weszło

Reklama