Tarasiewicz mówi, że Śląsk jednak nie będzie mistrzem

redakcja

Autor:redakcja

04 kwietnia 2009, 01:33 • 1 min czytania

Reklama
Tarasiewicz mówi, że Śląsk jednak nie będzie mistrzem

Bełchatów ma 38 pkt, my mamy 35. Deklaracje, które składałem przede wszystkim ja, że będziemy walczyć o mistrzostwo Polski, gdzieś uciekły – powiedział Ryszard Tarasiewicz, trener Śląska Wrocław.
Spoko, Rysiu, może nie zauważyłeś, ale i tak tych twoich (waszych) deklaracji nikt nie brał poważnie. Od początku uznano, że zwyczajnie żartujesz, więc teraz nie radzimy się przyznawać, iż jednak to wszystko było na serio. Gracie fajną piłkę, ty wykonujesz świetną robotę, ale gdyby w tym składzie Śląsk miał zostać mistrzem, to należałoby rozwiązać rozgrywki ligowe i przejść na amatorstwo.

Reklama

A poza tym – już w persektywie następnego sezonu – radzimy się zastanowić, jak to jest, że Śląsk na wyjazdach wygrał w tych sezonie dwa mecze, na jedenaście możliwych (z Górnikiem Zabrze i z Ruchem Chorzów).

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
2
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Weszło

Reklama