Czy to nadzieja na mecz z San Marino?

redakcja

Autor:redakcja

29 marca 2009, 01:05 • 1 min czytania

Reklama
Czy to nadzieja na mecz z San Marino?

Ponieważ Artur Boruc jest w kiepskiej formie i ma tendencje do kiepskiego bronienia w meczach z kiepskimi rywalami, do bramki na mecz z San Marino pewnie wejdzie فukasz Fabiański. On zresztą raz już z San Marino bronił i to ze sporym powodzeniem. Jest tylko jeden problem. Na który na szczęście jest lekarstwo!

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
1
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Weszło

Reklama