Kasperczak – rozum poszedł spać

redakcja

Autor:redakcja

29 listopada 2008, 15:11 • 1 min czytania

Reklama

Henryk Kasperczak lekko bzikuje. W „PS” zamieszczono wywiad z trenerem najgorszej drużyny ekstraklasy. I Kasperczak mówi tak: – A wie pan, jaka jest różnica między Górnikiem a Polonią Warszawa, z którą ostatnio przegraliśmy? Nie? To ja panu powiem, że jedyna różnica to punktowa zdobycz. My naprawdę nie gramy źle.
Nie, Heniu, nie gracie źle. Gracie KATASTROFALNIE. Rzeczywiście od Polonii różnicie się liczbą punktów. Dokładnie 22 punktami (choć Polonia ma mecz mniej). Dodajmy też, że różnicie się od Polonii 16 strzelonymi bramkami (oni mają więcej) i 13 straconymi (oni mają mniej). Dodatkowo oni na wyjazdach przegrali jeden mecz, a wy siedem. Ale generalnie to jesteście niemal identyczni.

Reklama

Ale mamy dla ciebie, drogi Heniu, też inne dobre wiadomości. W zasadzie gracie jak Everton, z tym że oni są z Anglii, a wy z Polski. Śmiało możecie też porównać się do Atletico Madryt.

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Weszło

Reklama