Dzisiejszy „PS” – mamy nowego kapitana reprezentacji Polski? Może to lek na naszą nieskuteczność?
A sam wywiad całkiem interesujący. Podoba nam się, jak Ł»ewłakow (ale chyba jednak Michał) stwierdza: – Nie będę mówił jakichś kuriozalnych rzeczy i mydlił nikomu oczu, że remis byłby dobry. Z najgroźniejszym, bezpośrednim rywalem trzeba po prostu wygrać.
Reklama
Inna sprawa, że jeśli będzie remis, to na sto procent powie, że to jednak dobry wynik:)
WYSYŁAJ KODY Z BUTELEK I PUSZEK WARKI.
Wygraj wyjazdy na mecze najbardziej uznanych klubów Europy.