Piąty piłkarz wypada z kadry z powodu kontuzji

redakcja

Autor:redakcja

06 października 2008, 20:03 • 1 min czytania

Reklama

Marcin Kowalczyk to kolejny piłkarz, który opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski. Jak udało nam się dowiedzieć, zapewne we wtorek wróci do Moskwy.
Kontuzji nabawił się w ostatnim meczu ligowym. Ma mocno naciągnięty lub lekko naderwany mięsień. Przypomnijmy, że wcześniej wypadli Radosław Majewski, Piotr Polczak, فukasz Piszczek oraz Tomasz Bandrowski.

Reklama

WYSYفAJ KODY Z BUTELEK I PUSZEK WARKI.
Wygraj wyjazdy na mecze najbardziej uznanych klubów Europy.

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama