Piechniczek sądzi, że ludzie polubią PZPN

redakcja

Autor:redakcja

01 października 2008, 12:12 • 1 min czytania

Reklama
Piechniczek sądzi, że ludzie polubią PZPN

O stetryczałym Antonim Piechniczku od dawna nie mamy za dobrego zdania. Od lat nie robi nic pożytecznego, za to mniemanie ma o sobie wyjątkowo wysokie i za nic nie chce się odkleić od koryta. Tym razem wypowiedział się na temat ewentualnych kar, jakie mogą spaść na polską piłkę po ministerialnej ofensywie.
W „PS” czytamy: – Nie można wykluczyć, że FIFA zdyskwalifikuję reprezentację, a na dodatek zostanie nam odebrana organizacja EURO. Podobnie jak pozostali członkowie PZPN, oddalam te czarne myśli. Jeśli sprawdzi się ten czarny scenariusz, to sympatia kibiców będzie zdecydowanie po naszej stronie, ale na sympatii zdobytej w taki sposób nam nie zależy.

Reklama

Sympatia po waszej stronie? Drogi panie Antoni, w sondzie na naszej stronie 68 procent kibiców popiera wprowadzenie kuratora BEZ WZGLĘDU NA KONSEKWENCJE. Nie macie najmniejszych szans na jakąkolwiek sympatię. Nikt was nie lubi i nikt nie polubi. Koniec, kropka.

WYSYفAJ KODY Z BUTELEK I PUSZEK WARKI.
Wygraj wyjazdy na mecze najbardziej uznanych klubów Europy.

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama