Coraz lepsze wyniki Weszło!

redakcja

Autor:redakcja

01 października 2008, 15:25 • 1 min czytania

Reklama

Miło nam poinformować, że Weszło! notuje coraz lepsze wyniki. We wrześniu odwiedzało nas 105 000 unikalnych (niepowtarzających się) użytkowników.
Co ciekawe, biorąc pod uwagę najnowsze wyniki Megapanelu PBI/Gemius, takie stastyki plasowałyby nas na 11 miejscu wśród witryn sportowych w Polsce, między innymi przed sportem całej grupy Axel Springer (pierwszy jest oczywiście onet.pl, dalej wp.pl, interia.pl). Najważniejsze jednak, że tak dobre wyniki osiągnęliśmy już w czwartym miesiącu istnienia portalu, bez specjalnej promocji, a biorąc pod uwagę, jak szybko przybywa nam czytelników, będziemy tylko więksi i więksi.

Reklama

Cieszymy się więc, że aż tyle osób szuka ciekawych, bezkompromisowych newsów.

WYSYفAJ KODY Z BUTELEK I PUSZEK WARKI.
Wygraj wyjazdy na mecze najbardziej uznanych klubów Europy.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama