Niesamowite, Chmiest strzela gola po dwóch latach!

redakcja

Autor:redakcja

25 września 2008, 10:55 • 1 min czytania

Reklama
Niesamowite, Chmiest strzela gola po dwóch latach!

Niezauważone przeszło wyjątkowe zdarzenie – otóż Marcin Chmiest po raz pierwszy od 4 listopada 2006 roku strzelił gola! Wprawdzie w przegranym przez Arkę meczu z Odrą (Puchar Polski), ale jednak. Chcielibyśmy napisać, że teraz – kiedy już się odblokował – gole posypią się jeden po drugim, ale wcale w to nie wierzymy.
Poprzednia bramka w karierze Chmiesta wyglądała tak…

Reklama

Wciąż jednak czekamy na trafienie w meczu ligowym Arki. Bez tego zmiana w naszym rankingu darmozjadów, z pensją rzędu 50 tysięcy złotych miesięcznie, dalej będzie zajmował pierwsze miejsce.

WYSYفAJ KODY Z BUTELEK I PUSZEK WARKI.
Wygraj wyjazdy na mecze najbardziej uznanych klubów Europy.

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama