Klub Saganowskiego coraz niżej

redakcja

Autor:redakcja

21 września 2008, 19:50 • 1 min czytania

Reklama
Klub Saganowskiego coraz niżej

Jak tak dalej pójdzie, to AaB Aalborg – czyli klub Marka Saganowskiego – na stałe osiądzie w dolnych rejonach tabeli i będzie bronił się przed spadkiem.
Tym razem mistrz Danii przegrał na wyjeździe 0:3 z FC Kopenhaga. Na osiem ligowych meczów, przegrał aż pięć! Nic dziwnego, że w liczącej dwanaście zespołów ekstraklasie zajmuje dziesiąte miejsce. Sam Saganowski wciąż czeka na swoje pierwsze trafienie.

Reklama

Po raz kolejny nie wygrał też Szachtar Donieck (Mariusz Lewandowski) – to kolejna drużyna, która bardzo rozczarowuje od początku sezonu.

WEٹ 100 ZفOTYCH BONUSU I SKORZYSTAJ Z NAJWYŁ»SZYCH KURSÓW – WWW.GAMEBOOKERS.COM

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama