San Jose Earthquakes

Pierwszy gol byłego ekstraklasowicza w nowej lidze. Trochę poczekał
Inne ligi zagraniczne

Pierwszy gol byłego ekstraklasowicza w nowej lidze. Trochę poczekał

Capita Capemba był w Ekstraklasie takim piłkarzem, którego miło się oglądało. Nie bał się wejść w odważny drybling, grał bardzo przebojowo. Eksplodował z formą w listopadzie, kiedy to załatwił Górnika Zabrze, Cracovię czy Lechię Gdańsk. Zimą wiele klubów starało się o skrzydłowego. Przystało na transferze do MLS za 2,3 mln dolarów (ok. 2 mln euro) plus bonusy. Początek Capity w San Jose Earthquakes był trudny, ale nareszcie się przełamał.  […]
Patryk Idasiak
2
Reklama
Reklama
Weszło

Zimowe Igrzyska, mundial… A czy w Soczi da się robić dobrą piłkę?

redakcja
0
Zimowe Igrzyska, mundial… A czy w Soczi da się robić dobrą piłkę?